Strona główna autogaz, instalacje lpg naprawy powypadkowe, mechanika blacharstwo, lakierowanie certyfikaty galeria kontakt

AutoPorady

Artykuły

Rejestracja samochodu z instalacją LPG

Olej do silników zasilanych LPG

6 i 8 cylindrów na gaz

Oszczędnosci przy jeździe na gaz. Czy gaz zdrożeje?!

 

 

 

 

 

 

6 i 8 cylindrów na gaz

Użytkownicy takich aut zdają sobie sprawę z kosztów utrzymania takich aut. Na bieżąco trzeba się liczyć z wysokim zużyciem paliwa, a z co z tym ściśle związane z dużą kasą jaką pochłania jazda takim ,,samochodzikiem" - za taką przyjemność należy płacić i to całkiem słono. Niektórzy już na wstępie zakładają, że będą jeździć na gazie, lecz nie zdają sobie sprawy że instalacja dla takiego auta różni się znacząco od zwykłej instalacji przeznaczonych dla silników 4 cylindrowych zarówno w kwestii doboru elementów jak i wyższej cenie. Nikt nie ukrywa, że są to silniki wymagające zastosowania technologii na najwyższym poziomie, tak aby kierowca był w pełni zadowolony z dokonanego wyboru paliwa gazowego do zasilania swojego ,,rumaka".

  Aktualnie można zamontować do silników 6cio i 8io cylindrowych także najnowocześniejsze rozwiązania gazowych układów zasilania do których należą urządzenia IV generacji - sekwencyjne wtryski gazu.

  Wtrysk gazu do kolektora ssącego przed zaworem ssącym - podobnie jak ma to miejsce na benzynie - ze sterowaniem wtryskiwaczy benzyny dla tego samego cylindra (sekwencja wtrysku gazu z wtryskiem benzyny) jest nowoczesnym rozwiązaniem na rynku.

  Mimo większej ceny instalacji gazowej do silnika 6 i 8 cylindrowego zwrot wydatków poniesionych na montaż następuje dużo wcześniej w wyniku większych oszczędności wynikających z większego zużycia paliwa.

  Montaż systemów wtrysku gazu do samochodów 6 i 8 cylindrowych powinien zostać wykonany przez zakłady posiadające duże doświadczenie praktyczne oraz odpowiednią wiedzę i sprzęt. Znane są nierzadkie przypadki demontażu instalacji spowodowane brakiem umiejętności doboru urządzeń oraz brakiem ich serwisu na odpowiednio wysokim poziomie. Dla dodania prawidłowej kalibracji trzeba skorzystać z nowoczesnego sprzętu. Wszystkie, nawet najbardziej złożone problemy są rozwiązywane przez wykwalifikowanych pracowników Autocaros'a, których kwalifikacje są potwierdzone licznymi certyfikatami, specjalizujących się w serwisie i montażu tych nowoczesnych urządzeń bezpośrednio w firmie gdzie przygotowywane i wdrażane są te złożone technologie.

 

 

 

Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pelplin, Sztum, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Skarszewy,

lukas strony internetowe Pytania? 507 187 107                Naprawy powypadkowe - blacharstwo, lakiernictwo mechanika

Znaki towarowe należą do ich właścicieli, użyto ich w celach informacyjnych.

© 2004-2010 by LLUKAS Komunikacja Wizualna dla Autocaros'89 Tomasz Przybysz ZUH Wszelkie prawa zastrzeżone